Kauno apylinkės teismo nutartis

2016-07-26 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-81-660/2017

Originalas LITEKO ↗

Bylos eiga

  1. II-81-660/2017Nutartis · 2016-07-26Kauno apylinkės teismas
  2. ATP-113-397/2017Nutartis · 2017-02-06Kauno apygardos teismas
  3. II-81-660/2017Nutartis · 2017-04-04Kauno apylinkės teismas
Teismas
Kauno apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2016-07-26
Bylos Nr.
II-81-660/2017
Teisminio proceso Nr.
4-69-3-05439-2016-2
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Larisa Tamulionienė
Pareiškėjas
K. K.
Kategorijos
  • 3.18pavadinimo nepavyko patikrinti

Įžanginė dalis

Administracinio teisės pažeidimo byla Nr. II-185-660/2016Teisminio proceso Nr. 4-69-3-05439-2016-2Procesinio sprendimo kategorija 3.18.(S)
KAUNO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2016 m. liepos 26 d.Kaunas
Kauno apylinkės teismo teisėja Larisa Tamulionienė,

susipažinusi su pareiškėjo K. K. skundu dėl priimto nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje,

Aprašomoji dalis

nustatė:

2016-07-22 teisme gautas K. K. skundas, kuriuo jis prašo panaikinti 2016-06-29 Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos nutarimą Nr. 20N-64920597-16 ir administracinio teisės pažeidimo bylos teiseną jo atžvilgiu nutraukti.

Pareiškėjo skundą atsisakytina priimti.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 straipsnyje numatyta, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas.

Pareiškėjo K. K. skundžiamas nutarimas priimtas 2016-06-29, pareiškėjui pasirašytinai įteiktas tą pačią dieną. Terminas skundui paduoti baigėsi 2016-07-19. Skundas dėl nutarimo Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybai pateiktas 2016-07-20, tai yra pasibaigus įstatymo nustatymam 20 dienų nutarimo apskundimo terminui.

Pareiškėjui K. K. nutarimo apskundimo tvarka buvo išaiškinta skundžiamame nutarime nurodant, kad skundas paduodamas per nutarimą administracinio teisės pažeidimo byloje priėmusį organą (pareigūną) (ATPK 292 str.), per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos (ATPK 293 str.). Jokių duomenų, kad terminas apskųsti šį nutarimą buvo praleistas dėl svarbių priežasčių, byloje nėra. Be to, K. K. neprašo atnaujinti skundo padavimo termino, todėl esant nurodytoms aplinkybėms pareiškėjos skundą atsisakytina priimti (ATPK 296 str. 3 d. 2 p.).

Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 292 straipsniu, 293 straipsniu, 296 straipsniu,

Rezoliucinė dalis

nutaria:

atsisakyti priimti pareiškėjo K. K. skundą.

Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo gavimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.

TeisėjaLarisa Tamulionienė