Tauragės apylinkės teismo nutartis

2012-01-24 · Byla Nr. A2.11.-2326-850/2011

Originalas LITEKO ↗

Bylos eiga

  1. Pirmoji instancijaNutartis · 2012-01-24Tauragės apylinkės teismas
  2. ApeliacijaNutartis · 2012-03-23Klaipėdos apygardos teismas
Teismas
Tauragės apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2012-01-24
Bylos Nr.
A2.11.-2326-850/2011
Teisminio proceso Nr.
4-46-3-02091-2011-3
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Egidijus Mockaitis
Administracinė byla Nr. A2.11.-2326-850/2011Teisminio proceso Nr. 4-46-3-02091-2011-3 Procesinio sprendimo kategorija 55.; 63.
(S)TAURAGĖS RAJONO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2012 m. sausio 24 d.Tauragė

Tauragės rajono apylinkės teismo teisėjas Egidijus Mockaitis, rašytinio proceso tvarka nagrinėdamas apeliacinio skundo priėmimo klausimą,

Aprašomoji dalis

nustatė:

Tauragės rajono apylinkės teisme gautas E. B. atstovo advokato Ž. R. pasirašytas apeliacinis skundas T. T. rajono apylinkės teismo 2011-12-21 nutarimo administracinės teisės pažeidimo byloje Nr. A2.11.-2326-850/2011, kurioje E. B. pripažintas kaltu, pagal Lietuvos ATPK 210 str. 2 d. ir nubaustas 5000 Lt bauda su cigarečių ir automobilio konfiskavimu. Skunde prašo pakeisti nutarimą, pritaikius Lietuvos ATPK 30¹ str., sumažinti paskirtos baudos dydį iki 2000 litų be transporto priemonės konfiskavimo, pripažinti, kad terminas skundui paduoti praleistas dėl subjektyvių nuo pareiškėjo valios nepriklausančių priežasčių, nes šventinėmis dienomis pašto siuntas gabenusios įmonės susidurdavo su didelėmis kliūtimis, kol pašto siunta pasiekdavo tinkamą adresatą bei nurodo, kad jo atstovaujamasis E. B. yra išvykęs ir su juo nėra galimybės susisiekti, todėl skundas surašomas jį atstovavusio advokato vardu.

Motyvuojamoji dalis

Apeliacinį skundą atsisakytina priimti ATPK 302⁴ str. 3 d. ir 302⁶ str. 3 d. 2 p. pagrindu.

Kaip matyti iš bylos medžiagos, 2011-12-T. T. rajono apylinkės teismo nutarimo apskundimo terminas pasibaigia 2012-01-10, o skundas teismui išsiųstas tik 2012-01-16, ką liudija spaudas ant teismui adresuoto laiško, taigi apelianto prašyme nurodyti argumentai dėl praleisto termino atnaujinimo nepagrįsti. Be to, skundas pasirašytas atstovo advokato Ž. R., nors duomenų, patvirtinančių jo teisę atstovauti E. B. byloje nėra.

Rezoliucinė dalis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos ATPK 302⁴ str. 3 d. ir 302⁶ str. 3 d. 2 p., teismas

nutarė:

Apeliacinį skundą atsisakyti priimti.

Nutartis per 7 d. nuo jos paskelbimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui.

Teisėjas Egidijus Mockaitis