Marijampolės apylinkės teismo nutartis

2012-02-22 · Byla Nr. A2.11.-101-482/2012

Originalas LITEKO ↗

Bylos eiga

  1. Pirmoji instancijaNutartis · 2012-02-22Marijampolės apylinkės teismas
  2. ApeliacijaNutartis · 2012-03-30Kauno apygardos teismas
Teismas
Marijampolės apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2012-02-22
Bylos Nr.
A2.11.-101-482/2012
Teisminio proceso Nr.
4-53-3-00044-2012-8
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Aksinija Žemantauskienė
Administracinė byla Nr. A2.11.-101-482/2012Proceso Nr. 4-53-3-00044-2012-8Procesinio sprendimo kategorija: 73.; 79.1. (S)
Vilkaviškio rajono apylinkės teismasNUTARTIS2012 m. vasario 22 d.Vilkaviškis

Vilkaviškio rajono apylinkės teismo teisėja Aksinija Žemantauskienė susipažinusi su A. S. apeliaciniu skundu administracinėje byloje Nr. A2.11.-101-482/2012,

Aprašomoji dalis

nustatė:

Žemesnės instancijos teismas

Vilkaviškio rajono apylinkės teismo 2012 m. sausio 24 d. nutarimu nutarta A. S. pripažinti kaltu pagal ATPK 210 str.1 d. ir nubausti 11 000,00 (vienuolika tūkstančių) litų administracine bauda su prekių ir gabenimo priemonės konfiskavimu, konfiskuoti 100 pakelių cigarečių „Bond Street“, 680 pakelių cigarečių „Denim“, 190 cigarečių pakelių „Minsk Super suims“, 100 pakelių cigarečių „NZ“, 100 pakelių cigarečių „VIP“, visos cigaretės su filtru ir be banderolių, automobilį VW Transporter valstybiniu numeriu FAJ386

2012-02-17 Vilkaviškio rajono apylinkės teisme gautas A. S. apeliacinis skundas, kuriuo prašo pakeisti nutarimą administracinėje byloje Nr. A2.11.-101-482/2012, netaikant gabenimo priemonės konfiskavimo.

Motyvuojamoji dalis

Skundas grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

ATPK 293 straipsnyje nustatyta, jog skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu gali atnaujinti apylinkės teismas.

Vilkaviškio rajono apylinkės teismas apelianto šioje byloje skundžiamą nutarimą priėmė 2012 m. sausio 24 d. Iš Lietuvos pašto antspaudo matyti, kad skundas įteiktas paštui 2012 m. vasario 14 d. Remiantis minėtu ATPK 293 str., terminas apeliaciniam skundui paduoti baigėsi 2012 m. vasario 13 d., todėl A. S. apeliacinį skundą paduodamas 2012 m. vasario 14 d. šį terminą yra praleidęs. Dėl kokių priežasčių jis praleistas skunde nenurodyta bei neprašoma šio termino atnaujinti, todėl skundą atsisakytina priimti (ATPK 296 str. 3 d. 2 p.)

Rezoliucinė dalis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos ATPK 293 str., 296 str. 3 d. 2 p., ATPK 302, teismas

nutaria:

Atsisakyti priimti A. S. skundą kaip paduotą praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Vilkaviškio rajono apylinkės teismą.

Teisėja Aksinija Žemantauskienė