Klaipėdos apylinkės teismo nutartis

2014-07-02 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-166-795/2014

Originalas LITEKO ↗

Bylos eiga

  1. Pirmoji instancijaNutartis · 2014-07-02Klaipėdos apylinkės teismas
  2. ApeliacijaNutartis · 2014-09-26Klaipėdos apygardos teismas
Teismas
Klaipėdos apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2014-07-02
Bylos Nr.
II-166-795/2014
Teisminio proceso Nr.
4-06-3-02500-2014-7
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Kristina Baškienė
Kategorijos
  • 52.3pavadinimo nepavyko patikrinti
Administracinio teisės pažeidimo byla
Nr. II-166-795/2014
Teisminio proceso Nr. 4-06-3-02500-2014-7Procesinio sprendimo kategorija 52.3. (S)
KLAIPĖDOS MIESTO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2014 m. liepos 2 d. Klaipėda

Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Kristina Baškienė, susipažinusi su P. K., gim. (duomenys neskelbtini), gyvenančio (duomenys neskelbtini), skundu dėl 2014-02-21 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro priimto nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-7894032-14,

Aprašomoji dalis

nustatė:

2013-06-26 Klaipėdos miesto apylinkės teisme gautas P. K. skundas dėl 2014-02-21 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro priimto nutarimo panaikinimo.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas. To paties kodekso 296 str. 3 d. 2 p. nustatyta, kad apylinkės teismas atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti.

Motyvuojamoji dalis

Iš byloje esančių duomenų nustatyta, kad P. K. skundą dėl 2014-02-21 Klaipėdos Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro priimto nutarimo pateikė 2014-06-20 d. Skundo padavimo 20 dienų terminas baigėsi 2014-03-17, t.y. administracinėn atsakomybėn patrauktas asmuo praleido įstatymo nustatytą terminą skundui pateikti. Byloje nesant P. K. prašymo atnaujinti praleistą terminą bei nenurodžius svarbių priežasčių, dėl kurių terminas buvo praleistas, P. K. skundą atsisakytina priimti ir jis grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str. 3 d. 2 p., 5 d., 302¹⁵ str.,

Rezoliucinė dalis

nutarė:

skundą dėl 2013-06-06 Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. A2.2-1701-795/2013 atsisakyti priimti ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

Nutartis per 7 dienas nuo jos įteikimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per šį teismą.

Teisėja Kristina Baškienė