Kauno apylinkės teismo nutartis

2016-01-14 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-46-540/2016

Originalas LITEKO ↗

Bylos eiga

  1. II-46-540/2016Nutartis · 2016-01-14Kauno apylinkės teismas
  2. ATP-302-785/2016Nutartis · 2016-03-17Kauno apygardos teismas
Teismas
Kauno apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2016-01-14
Bylos Nr.
II-46-540/2016
Teisminio proceso Nr.
4-69-3-00233-2016-9
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Violeta Miceikienė
Pareiškėjas
D. J.
Kategorijos
  • 3.10.3pavadinimo nepavyko patikrinti
  • 3.20pavadinimo nepavyko patikrinti
Administracinio teisės pažeidimo byla Nr. II-46-540/2016Teisminio proceso Nr. 4-69-3-00233-2016-9Procesinio sprendimo kategorija 3.10.3; 3.20. (S)
KAUNO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2016 m. sausio 14 d.Kaunas

Kauno apylinkės teismo teisėja Violeta Miceikienė, susipažinusi su pareiškėjo D. J. skundu dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. AM-KAUN-45144636-15,

Aprašomoji dalis

nustatė:

2015 m. gruodžio 28 d. Kauno apylinkės teisme gautas D. J. skundas dėl 2015 m. gruodžio 2 d. Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento vyriausiojo specialisto nutarimo Nr. AM-KAUN-45144636-15 panaikinimo.

2015 m. gruodžio 29 d. Kauno apylinkės teismo nutartimi D. J. skundas perduotas Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Kauno rajono agentūrai Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 292 str. ir 295 str. numatytiems klausimams spręsti.

2016 m. sausio 7 d. Kauno apylinkės teisme gauta D. J. administracinio teisės pažeidimo bylos Nr. KMA-152 medžiaga su administracinėn atsakomybėn patrauko asmens D. J. skundu. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentas su D. J. skundu nesutinka ir skundžiamo nutarimo Nr. AM-KAUN-45144636-15 nepanaikina.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str. nurodyta, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos.

Kaip matyti iš Kauno apylinkės teismo spaudo, D. J. skundas dėl Institucijos nutarimo gautas 2015 m. gruodžio 28 d. Nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. AM-KAUN-45144636-15 priimtas 2015 m. gruodžio 2 d., skundas turėjo būti paduotas per 20 dienų, t. y. paskutinė skundo padavimo diena 2015 m. gruodžio 22 d. Pareiškėjas neprašo atnaujinti termino skundui paduoti, nenurodo priežasčių, kodėl skundą pateikė praleidęs įstatymo nustatytą terminą.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės kodekso 296 str. 3 d. 2 p. numatyta, kad teismas motyvuota nutartimi atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti arba prašymas atnaujinti nustatytą skundo padavimo terminą nebuvo patenkintas.

Esant nurodytoms aplinkybėms, D. J. skundą dėl 2015 m. gruodžio 2 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. AM-KAUN-45144636-15 atsisakytina priimti.

Rezoliucinė dalis

Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str.,

nutaria:

pareiškėjo D. J., a. k. (duomenys neskelbtini) skundą dėl 2015 m. gruodžio 2 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. AM-KAUN-45144636-15 atsisakyti priimti.

Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.

Teisėja Violeta Miceikienė