- Teismas
- Kauno apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2016-05-23
- Bylos Nr.
- II-139-540/2016
- Teisminio proceso Nr.
- 4-69-3-03844-2016-0
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Violeta Miceikienė
- Pareiškėjas
- R. V.
- Kategorijos
- 3.10.3pavadinimo nepavyko patikrinti
- 3.20pavadinimo nepavyko patikrinti
Kauno apylinkės teismo teisėja Violeta Miceikienė, susipažinusi su pareiškėjos R. V. skundu dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 65NT-57748849-16,
Aprašomoji dalis
nustatė:
2016 m. gegužės 17 d. Kauno apylinkės teisme gautas R. V. skundas dėl 2016 m. balandžio 18 d. Kauno apskrities VPK Kauno rajono policijos komisariato nutarimo nepradėti administracinio teisės pažeidimo bylos teisenos Nr. 65NT-57748849-16 panaikinimo.
Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 straipsnyje nurodyta, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas.
Kaip matyti iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato spaudo, R. V. skundas dėl Institucijos nutarimo gautas 2016 m. gegužės 13 d. Nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 65NT-57748849-16 priimtas 2016 m. balandžio 18 d., skundas turėjo būti paduotas per 20 dienų, t. y. paskutinė skundo padavimo diena 2016 m. gegužės 9 d. Pareiškėja neprašo atnaujinti termino skundui paduoti, nenurodo priežasčių, kodėl skundą pateikė praleidusi įstatymo nustatytą terminą.
Lietuvos Respublikos administracinių teisės kodekso 296 straipsnio 3 dalies 2 punkte numatyta, kad teismas motyvuota nutartimi atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti arba prašymas atnaujinti nustatytą skundo padavimo terminą nebuvo patenkintas.
Esant nurodytoms aplinkybėms, R. V. skundą dėl 2016 m. balandžio 18 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 65NT-57748849-16 atsisakytina priimti.
Rezoliucinė dalis
Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 straipsniu, 296 straipsniu,
nutaria:
pareiškėjos R. V., a. k. (duomenys neskelbtini) skundą dėl 2016 m. balandžio 18 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 65NT-57748849-16 atsisakyti priimti.
Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.