Kauno apylinkės teismo nutartis

2014-07-09 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-233-888/2014

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Kauno apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2014-07-09
Bylos Nr.
II-233-888/2014
Teisminio proceso Nr.
4-69-3-05012-2014-7
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Laima Šeputienė
Kategorijos
  • 52.4pavadinimo nepavyko patikrinti
Administracinio teisės pažeidimo byla Nr. II-233-888/2014Teisminio proceso Nr. 4-69-3-05012-2014-7Procesinio sprendimo kategorija: 52.4. (S)
KAUNO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2014 m. liepos 9 d.Kaunas

Kauno apylinkės teismo teisėja Laima Šeputienė, rašytinio proceso tvarka spręsdama Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Saulėtekio policijos nuovados viršininko A. R. skundo priėmimo klausimą,

Aprašomoji dalis

nustatė:

Kauno apylinkės teisme 2014 m. liepos 7 d. buvo gautas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Saulėtekio policijos nuovados viršininko A. R. skundas, kuriuo prašoma panaikinti 2014 m. birželio 10 d. Administracinės komisijos prie Kauno miesto savivaldybės tarybos priimtą nutarimą administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. AD-71 ir paskirti administracinę nuobaudą remiantis teisės aktu, nustatančiu atsakomybę už padarytą teisės pažeidimą.

Administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str. numatyta, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas.

Skundo dėl 2014 m. birželio 10 d. Administracinės komisijos prie Kauno miesto savivaldybės tarybos priimto nutarimo padavimo terminas suėjo 2014 m. birželio 30 d.

Iš lpexpress.lt siuntų paieškos internetinio puslapio pagal ant voko esantį siuntos kodą matyti, kad pareiškėjas skundą dėl 2014 m. birželio 10 d. Administracinės komisijos prie Kauno miesto savivaldybės tarybos priimto nutarimo Kauno apylinkės teismui per nutarimą priėmusį organą padavė tik 2014 m. liepos 1 d. Taigi pareiškėjas praleido įstatyme numatytą apskundimo terminą ir nepateikė prašymo atnaujinti praleistą apskundimo terminą kartu su įrodymais, patvirtinančiais, kad terminas buvo praleistas dėl svarbių priežasčių.

Atsižvelgiant į galiojantį teisinį reglamentavimą bei nustatytas faktines aplinkybes, skundą atsisakytina priimti (Administracinių teisės pažeidimų kodekso 296 str. 3 d. 2 p.).

Rezoliucinė dalis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str., 302¹⁵, teismas

nutaria:

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Saulėtekio policijos nuovados viršininko A. R. skundą atsisakyti priimti.

Pareiškėjui išaiškinti, jog atsisakymas priimti skundą nekliudo, nepažeidžiant skundo padavimo termino, vėl kreiptis su skundu, jeigu trūkumai bus pašalinti.

Nutartis per 7 dienas nuo jos įteikimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą

Teisėja Laima Šeputienė