Kauno apylinkės teismo nutartis

2016-01-11 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-47-982/2016

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Kauno apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2016-01-11
Bylos Nr.
II-47-982/2016
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Darius Urbonas
Kategorijos
  • 2.1.4pavadinimo nepavyko patikrinti
Administracinio teisės pažeidimo byla Nr. II-47-982/2016Teisminio proceso Nr. 4-69-3-00236-2016-2Procesinio sprendimo kategorija: 2.1.4 (S)
KAUNO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2016 m. sausio 11 d.Kaunas

Kauno apylinkės teismo teisėjas Darius Urbonas, rašytinio proceso tvarka spręsdamas L. B. (toliau – ir Pareiškėjas) skundo priėmimo klausimą,

Aprašomoji dalis

nustatė:

Kauno apylinkės teisme 2015 m. sausio 8 d. buvo gautas Pareiškėjo L. B. skundas dėl Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos 2015 m. lapkričio 17 d. nutarimo.

Motyvuojamoji dalis

Pareiškėjo skundą atsisakytina priimti.

ATPK 293 str. nurodoma, skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas. Apylinkės teismo nutartis atsisakyti atnaujinti nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje apskundimo terminą per septynias darbo dienas nuo jos įteikimo dienos gali būti skundžiama apygardos teismui..

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnas skundžiamą nutarimą priėmė 2015 m. lapkričio 17 d., taigi skundo padavimo terminas dėl šio nutarimo baigėsi 2015 m. gruodžio 7 d. Skundas parengtas ir pateiktas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybai 2015 m. gruodžio 29 d., t.y. jau pasibaigus įstatymo nustatytam skundo padavimo terminui.

Atsižvelgiant į tai, kad skundas paduotas praleidus įstatymo nustatytą skundo padavimo terminą ir Pareiškėjas neprašo šio termino atnaujinti, skundą atsisakytina priimti ir jis grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

Rezoliucinė dalis

Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str.,

nutarė:

atsisakyti priimti Pareiškėjo L. B. skundą dėl Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūno 2015 m. lapkričio 17 d. nutarimo ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

Nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.

Teisėjas Darius Urbonas