Kauno apylinkės teismo nutartis

2014-01-29 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-56-540/2014

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Kauno apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2014-01-29
Bylos Nr.
II-56-540/2014
Teisminio proceso Nr.
4-69-3-00682-2014-5
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Violeta Miceikienė
Pareiškėjas
G. M.
ATP byla Nr. II-56-540/2014
Teisminio proceso Nr. 4-69-3-00682-2014-5Procesinio sprendimo kategorija 73. (S)
KAUNO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2014 m. sausio 29 d.Kaunas

Kauno apylinkės teismo teisėja Violeta Miceikienė, susipažinusi su pareiškėjo G. M. skundu dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje,

Aprašomoji dalis

nustatė:

2014 m. sausio 24 d. Kauno apylinkės teisme gauta Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Kauno RAAD Kauno rajono agentūros medžiaga dėl administracinio teisės pažeidimo su G. M. skundu dėl 2013 m. gruodžio 27 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 12/v AM 103632.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str. nurodyta, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos.

Kaip matyti iš Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Kauno RAAD Kauno rajono agentūros spaudo, skundas gautas 2014 m. sausio 21 d.

Nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 12/v AM 103632 priimtas 2013 m. gruodžio 27 d., skundas turėjo būti paduotas per 20 dienų, t. y. paskutinė skundo padavimo diena 2014 m. sausio 16 d. Pareiškėjas neprašo atnaujinti termino skundui paduoti, nenurodo priežasčių, kodėl skundą pateikė praleidęs įstatymo nustatytą terminą.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės kodekso 296 str. 3 d. 2 p. numatyta, kad teismas motyvuota nutartimi atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti arba prašymas atnaujinti nustatytą skundo padavimo terminą nebuvo patenkintas.

Esant nurodytoms aplinkybėms, G. M. skundą dėl 2013 m. gruodžio 27 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 12/v AM 103632 atsisakytina priimti.

Rezoliucinė dalis

Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str.,

nutaria:

pareiškėjo G. M., a. k. (duomenys neskelbtini) skundą dėl 2013 m. gruodžio 27 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 12/v AM 103632 atsisakyti priimti.

Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.

Teisėja Violeta Miceikienė