- Teismas
- Klaipėdos apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2012-03-30
- Bylos Nr.
- II-69-158/2012
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Zita Romanovaitė
- Pažeidėjas
- G. P.
- Kategorijos
- 63.3.8pavadinimo nepavyko patikrinti
Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Z. R., susipažinusi su administracinėn atsakomybėn patraukto asmens G. P. skundu dėl Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro 2012-02-17 nutarimo panaikinimo,
Aprašomoji dalis
nustatė:
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro Administracinės veiklos poskyrio specialistas 2012-02-17 priėmė nutarimą administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-1456850-12 (ROIK: 07-12-6608811), kuriuo G. P. pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 124¹ str. 2 d. paskirta 120 Lt bauda.
2012-03-22 teisme gautas V. J. skundas dėl minėto Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro nutarimo panaikinimo.
Motyvuojamoji dalis
G. P. skundas nepriimtinas ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui.
Teismas, susipažinęs su byloje esančia medžiaga, atkreipia dėmesį į tai, kad nutarimas kuriuo G. P. nubaustas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 124¹ str. 2 d. 120 Lt bauda, buvo priimtas 2012-02-17, nutarimo nuorašą G. P. gavo 2012-02-24 , o skundas dėl minėto nutarimo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biure gautas 2012-03-22, t.y. praleidus terminą, nustatytą skundui paduoti, kadangi, vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., skundas, dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Paskutinė nutarimo apskundimo diena buvo 2012-03-15.
Pažymėtina, kad remiantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., praleidus nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje apskundimo terminą dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas, tačiau šiuo atveju teisme prašymas dėl skundo padavimo termino atnaujinimo gautas nebuvo.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 296 str. 3 d. 2 p., atsisakytina priimti G. P. skundą dėl 2012-02-17 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-1456850-12 (ROIK: 07-12-6608811) , nes skundas paduotas praleidus nustatytą 20 dienų skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti.
Rezoliucinė dalis
Teismas, remdamasis tuo, kas išdėstyta, ir vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str. 3 d. 2 p., 5 d., 302¹⁵ str. 3 d.,
nutarė:
Atsisakyti priimti G. P. skundą dėl 2012-02-17 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-1456850-12 (ROIK: 07-12-6608811) ir grąžinti jį padavusiam asmeniui .
Nutartis per septynias dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Klaipėdos apygardos teismui per nutartį priėmusį teismą.