Klaipėdos apylinkės teismo nutartis

2015-01-07 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-1-144/2015

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Klaipėdos apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2015-01-07
Bylos Nr.
II-1-144/2015
Teisminio proceso Nr.
4-06-3-04620-2014-2
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Eugenija Šatkuvienė
Kategorijos
  • 52.3pavadinimo nepavyko patikrinti
  • 63.3.8pavadinimo nepavyko patikrinti
Administracinė byla Nr. II-76-549/2013Teisminio proceso Nr. 4-06-3-04620-2014-2Procesinio sprendimo kategorija 52.3; 63.3.8 (S)
KLAIPĖDOS MIESTO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2015 m. sausio 07 d. Klaipėda

Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Eugenija Šatkuvienė, susipažinusi su E. K., gim. (duomenys neskelbtini) , gyvenančios (duomenys neskelbtini), skundu dėl Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro 2014-09-02 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-17672838-14,

Aprašomoji dalis

nustatė:

2014-12-18 Klaipėdos miesto apylinkės teisme gautas Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro persiųstas E. K. skundas dėl 2014-09-02 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-17672838-14.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas. To paties kodekso 296 str. 3 d. 2 p. nustatyta, kad apylinkės teismas atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti.

Motyvuojamoji dalis

Iš byloje esančių duomenų nustatyta, kad E. K. skundą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biurui pateikė 2014-12-11. Skundo padavimo 20 dienų terminas baigėsi 2014-09-22, t.y. administracinėn atsakomybėn patrauktas asmuo praleido įstatymo nustatytą terminą skundui pateikti. Byloje nesant E. K. prašymo atnaujinti praleistą terminą bei nenurodžius svarbių priežasčių, dėl kurių terminas buvo praleistas, E. K. skundą atsisakytina priimti ir jis grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str. 3 d. 2 p., 5 d., 302¹⁵ str.,

Rezoliucinė dalis

nutarė:

E. K. skundą dėl Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro 2014-09-02 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-17672838-14 atsisakyti priimti ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

Nutartis per 7 dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per šį teismą.

Teisėja Eugenija Šatkuvienė