Šiaulių apygardos teismo nutartis

2012-04-20 · Baudžiamoji byla Nr. 1S-482-152/2012

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Šiaulių apygardos teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2012-04-20
Bylos Nr.
1S-482-152/2012
Teisminio proceso Nr.
1-42-1-703-08
Bylos rūšis
baudžiamoji byla
Pareiškėjas
A. K.

Įžanginė dalis

Baudž. byla Nr. 1S-4822-152 /2012Teisminio proceso Nr. 1-42-1-703-08Procesinio sprendimo kategorija:(S)2.2.3.2.; 2.4.1.2.
ŠIAULIŲ APYGARDOS TEISMASNUTARTIS2012-04-20Šiauliai

Šiaulių apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė Irena Ivanovienė, susipažinusi su pareiškėjos A. K. skundu bei medžiaga,

Aprašomoji dalis

nustatė:

Šiaulių apygardos teisme buvo gautas A. K. skundas dėl 2012-03-30 Radviliškio rajono apylinkės teismo nutarties, kuria buvo atmestas jos skundas dėl Radviliškio rajono apylinkės prokuratūros prokuroro nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje Nr. 42-1-703-08.

Skundas nepriimtinas ir grąžintinas pareiškėjai.

Vadovaujantis LR BPK 214 str., 440 str., skundai aukštesniesiems teismams dėl žemesniųjų teismų sprendimų paduodami per 7 dienas nuo nutarties gavimo dienos. Ši apskundimo tvarka buvo nurodyta ir skundžiamos nutarties revoliucinėje dalyje. Iš pateiktos medžiagos matyti, kad 2012-03-30 Radviliškio rajono apylinkės teismo nutarties nuorašas pareiškėjai buvo pasirašytinai įteiktas 2012-04-05 (pranešimas apie įteikimą), iš to seka, kad nutarties apskundimo terminas baigiasi 2012-04-12. Iš pašto spaudo ant voko matyti, kad pareiškėja skundą pašto įstaigai pateikė 2012-04-16, t.y. praleidus įstatyme numatytą septynių dienų apskundimo terminą, jo atnaujinti neprašo. Vadovaujantis teisės analogija bei LR BPK 313 str. 7 d., praleidus terminą paduotas skundas grąžintinas pareiškėjui.

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 313 str., Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė

Rezoliucinė dalis

nutaria:

nepriimti pareiškėjos A. K. skundo ir jį grąžinti pareiškėjai.

Baudžiamųjų bylų skyriauspirmininkė Irena Ivanovienė