- Teismas
- Vilniaus miesto apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2015-02-18
- Bylos Nr.
- II-153-960/2015
- Teisminio proceso Nr.
- 4-68-3-02110-2015-3
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Dariuš Lučinski
Įžanginė dalis
išnagrinėjęs T. K. skundo dėl Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos 2015 m. sausio 14 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 10N-24307267-15, priėmimo klausimą,
Aprašomoji dalis
nustatė:
T. K. teismui pateikė skundą dėl Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos 2015 m. sausio 14 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje.
Skundą atsisakoma priimti.
Susipažinus su teismui pateikta administracinio teisės pažeidimo bylos medžiaga matyti, jog skundžiamas nutarimas buvo priimtas 2015 m. sausio 14 d. Pačiame skunde nurodoma, jog jis buvo parengtas 2015 m. vasario 9 d., o Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje buvo įregistruotas 2015 m. vasario 11 d.
ATPK 293 straipsnis numato, jog skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Tokia nutarimo apskundimo tvarka buvo išaiškinta ir T. K. išsiųstame skundžiame nutarime. Terminas skundui pateikti suėjo 2015 m. vasario 4 d.
Kadangi teismui pateiktas skundas praleidus nustatytą jo apskundimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti, teismas atsisako skundą priimti (ATPK 296 straipsnio 3 dalies 2 punktas).
Rezoliucinė dalis
nutaria:
Atsisakyti priimti T. K. skundą dėl Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos 2015 m. sausio 14 d. nutarimo.
Nutartis per septynias dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Vilniaus apygardos teismui per Vilniaus miesto apylinkės teismą.