- Teismas
- Kauno apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2014-07-01
- Bylos Nr.
- II-216-660/2014
- Teisminio proceso Nr.
- 4-69-3-04718-2014-9
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Larisa Tamulionienė
- Pareiškėjas
- Ž. V.
Kauno apylinkės teismo teisėja Larisa Tamulionienė, susipažinusi su pareiškėjo Ž. V. skundu dėl 2014-03-27 Kelių policijos valdybos Administracinės veiklos skyriaus vyresniosios specialistės R. P. nutarimo Nr. 20N-9609667-14,
Aprašomoji dalis
nustatė:
2014-06-25 teisme gautas Ž. V. skundas, kuriuo jis prašo panaikinti 2014-03-27 Kelių policijos valdybos Administracinės veiklos skyriaus vyresniosios specialistės R. P. nutarimą Nr. 20N-9609667-14.
ATPK 293 str. numatyta, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas.
Pareiškėjo Ž. V. skundžiamas nutarimas priimtas 2014-03-27, apskundimo terminas baigėsi 2014-04-16. Skundas dėl nutarimo Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybai pateiktas 2014-06-19, t.y. pasibaigus įstatymo nustatymam 20 dienų nutarimo apskundimo terminui.
Šalies argumentai
Pareiškėjas Ž. V. nepateikė prašymo atnaujinti praleistą terminą, jokių duomenų, kad terminas apskųsti šį nutarimą buvo praleistas dėl svarbių priežasčių, byloje nėra, todėl esant nurodytoms aplinkybėms pareiškėjo Ž. V. skundą atsisakytina priimti – ATPK 296 str. 3 d. 2 p.
Rezoliucinė dalis
nutaria:
atsisakyti priimti pareiškėjo Ž. V. skundą.
Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo gavimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.