Šiaulių apygardos teismo nutartis

2012-09-26 · Baudžiamoji byla Nr. 1S-1065-152/2012

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Šiaulių apygardos teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2012-09-26
Bylos Nr.
1S-1065-152/2012
Teisminio proceso Nr.
1-38-00097-2010-2
Bylos rūšis
baudžiamoji byla
Pareiškėjas
Vilniaus apygardos prokuratūros

Įžanginė dalis

Baudž. byla Nr. 1S-1065-152 /2012Teisminio proceso Nr. 1-38-00097-2010-2Procesinio sprendimo kategorija:(S)2.2.3.2.; 2.4.1.2.
ŠIAULIŲ APYGARDOS TEISMASNUTARTIS2012-09-26Šiauliai

Šiaulių apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė Irena Ivanovienė, susipažinusi su pareiškėjo Vilniaus apygardos prokuratūros skundu bei medžiaga,

Aprašomoji dalis

nustatė:

Šiaulių apygardos teisme buvo gautas Vilniaus apygardos prokuratūros skundas dėl 2012-09-05 Šiaulių miesto apylinkės teismo nutarties, kuria M. A., P. J., K. K., A. N., R. D., R. B. ir M. Š. baudžiamoji byla Nr. 1-38-1-00097-2010-2 perduota prokurorui kaltinamojo akto trūkumams pašalinti.

Skundas nepriimtinas ir grąžintinas pareiškėjai.

Vadovaujantis LR BPK 214 str., 440 str., skundai aukštesniesiems teismams dėl žemesniųjų teismų sprendimų paduodami per 7 dienas nuo nutarties gavimo dienos. Ši apskundimo tvarka buvo nurodyta ir skundžiamos nutarties rezoliucinėje dalyje. Iš pateiktos medžiagos matyti, kad 2012-09-05 Šiaulių miesto apylinkės teismo nutarties nuorašas Vilniaus apygardos prokuratūroje buvo gautas 2012-09-10, iš to seka, kad nutarties apskundimo terminas baigiasi 2012-09-17. Iš pašto spaudo ant voko matyti, kad pareiškėjas skundą pašto įstaigai pateikė 2012-09-19, t.y. praleidus įstatyme numatytą septynių dienų apskundimo terminą. Vadovaujantis teisės analogija bei LR BPK 313 str. 7 d., praleidus terminą paduotas skundas grąžintinas pareiškėjui.

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 313 str., Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė

Rezoliucinė dalis

nutaria:

nepriimti Vilniaus apygardos prokuratūros skundo ir jį grąžinti pareiškėjui.

Baudžiamųjų bylų skyriauspirmininkė Irena Ivanovienė