- Teismas
- Vilniaus miesto apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2015-01-19
- Bylos Nr.
- II-110-960/2015
- Teisminio proceso Nr.
- 4-68-3-00614-2015-0
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Dariuš Lučinski
Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Dariuš Lučinski, išnagrinėjęs L. L. skundo dėl Vilniaus miesto savivaldybės administracijos 2014 m. gruodžio 8 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. A11-18850/14(1.1.56-SM3), priėmimo klausimą,
Aprašomoji dalis
nustatė:
Šalies argumentai
L. L. teismui pateikė skundą dėl Vilniaus miesto savivaldybės administracijos 2014 m. gruodžio 8 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje.
Skundą atsisakoma priimti.
Susipažinus su teismui pateikta administracinio teisės pažeidimo bylos medžiaga matyti, jog skundžiamas nutarimas buvo priimtas 2014 m. gruodžio 8 d. Pačiame skunde nurodoma, jog jis buvo parengtas 2015 m. sausio 8 d., o Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje buvo įregistruotas 2015 m. sausio 12 d.
Motyvuojamoji dalis
ATPK 293 straipsnis numato, jog skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Tokia nutarimo apskundimo tvarka buvo išaiškinta ir L. L. išsiųstame skundžiame nutarime. Terminas skundui pateikti suėjo 2014 m. gruodžio 30 d.
Kadangi teismui pateiktas skundas praleidus nustatytą jo apskundimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti, teismas atsisako skundą priimti (ATPK 296 straipsnio 3 dalies 2 punktas).
Rezoliucinė dalis
nutaria:
Atsisakyti priimti L. L. skundą dėl Vilniaus miesto savivaldybės administracijos 2014 m. gruodžio 8 d. nutarimo.
Nutartis per septynias dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Vilniaus apygardos teismui per Vilniaus miesto apylinkės teismą.