Kauno apylinkės teismo nutartis

2015-06-18 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-196-540/2015

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Kauno apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2015-06-18
Bylos Nr.
II-196-540/2015
Teisminio proceso Nr.
4-69-3-04668-2015-4
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Violeta Miceikienė
Pareiškėjas
T. V.
Administracinio teisės pažeidimo byla Nr. II-196-540/2015Teisminio proceso Nr. 4-69-3-04668-2015-4Procesinio sprendimo kategorija 73. (S)
KAUNO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2015 m. birželio 18 d.Kaunas

Kauno apylinkės teismo teisėja Violeta Miceikienė, susipažinusi su pareiškėjo T. V. skundu dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 20N-30912648-15,

Aprašomoji dalis

nustatė:

2015 m. birželio 16 d. Kauno apylinkės teisme gauta Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos T. V. administracinio teisės pažeidimo byla Nr. 07-15-9271311 su T. V. skundu dėl 2015 m. gegužės 19 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 20N-30912648-15.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str. nurodyta, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos.

Kaip matyti iš Kauno apskrities VPK kanceliarijos spaudo, T. V. skundas gautas 2015 m. birželio 12 d. Nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 20N-30912648-15 priimtas 2015 m. gegužės 19 d., skundas turėjo būti paduotas per 20 dienų, t. y. paskutinė skundo padavimo diena 2015 m. birželio 8 d. Pareiškėjas neprašo atnaujinti termino skundui paduoti, nenurodo priežasčių, kodėl skundą pateikė praleidęs įstatymo nustatytą terminą.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės kodekso 296 str. 3 d. 2 p. numatyta, kad teismas motyvuota nutartimi atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti arba prašymas atnaujinti nustatytą skundo padavimo terminą nebuvo patenkintas.

Esant nurodytoms aplinkybėms, T. V. skundą dėl 2015 m. gegužės 19 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 20N-30912648-15 atsisakytina priimti.

Rezoliucinė dalis

Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str.,

nutaria:

pareiškėjo T. V., a.k. (duomenys neskelbtini) skundą dėl 2015 m. gegužės 19 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 20N-30912648-15 atsisakyti priimti.

Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.

Teisėja Violeta Miceikienė