- Teismas
- Kauno apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2014-12-12
- Bylos Nr.
- II-356-540/2014
- Teisminio proceso Nr.
- 4-69-3-09044-2014-2
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Violeta Miceikienė
- Pareiškėjas
- K. E.
Kauno apylinkės teismo teisėja Violeta Miceikienė, susipažinusi su pareiškėjo K. E. skundu dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 23NT-21238870-14,
Aprašomoji dalis
nustatė:
2014 m. gruodžio 8 d. Kauno apylinkės teisme gauta Kauno apskrities VPK Kauno miesto Panemunės policijos komisariato VPS Šančių ir Panemunės policijos K. E. pareiškimo nagrinėjimo medžiaga su K. E. skundu dėl 2014 m. lapkričio 5 d. nutarimo nutraukti administracinio teisės pažeidimo bylos teiseną.
Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str. nurodyta, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos.
Kaip matyti iš Kauno apskrities VPK Kauno miesto Panemunės policijos komisariato spaudo, K. E. skundas elektroniniu būdu gautas 2014 m. gruodžio 2 d. K. E. nurodo, kad skundas surašytas ir policijos komisariatui išsiųstas 2014 m. lapkričio 26 d., kas matyti iš elektroninio laiško. Nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 23NT-21238870-14 priimtas 2014 m. lapkričio 5 d., skundas turėjo būti paduotas per 20 dienų, t. y. paskutinė skundo padavimo diena 2014 m. lapkričio 25 d. Kaip matyti iš Kauno apskrities VPK Šančių ir Panemunės policijos nuovados lydimojo rašto, pareiškėjui buvo išaiškinta nutarimo apskundimo tvarka, nutarimas K. E. išsiųstas jo priėmimo dieną, t. y. 2014 m. lapkričio 5 d. Pareiškėjas neprašo atnaujinti termino skundui paduoti, nenurodo priežasčių, kodėl skundą pateikė praleidęs įstatymo nustatytą terminą.
Lietuvos Respublikos administracinių teisės kodekso 296 str. 3 d. 2 p. numatyta, kad teismas motyvuota nutartimi atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti arba prašymas atnaujinti nustatytą skundo padavimo terminą nebuvo patenkintas.
Esant nurodytoms aplinkybėms, K. E. skundą dėl 2014 m. lapkričio 5 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 23NT-21238870-14 atsisakytina priimti.
Rezoliucinė dalis
Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str.,
nutaria:
pareiškėjo K. E., a.k. (duomenys neskelbtini) skundą dėl 2014 m. lapkričio 5 d. nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 23NT-21238870-14 atsisakyti priimti.
Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.