Klaipėdos apylinkės teismo nutartis

2025-07-22 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-469-549/2025

Atsisiųsti
Originalas LITEKO ↗
Teismas
Klaipėdos apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2025-07-22
Bylos Nr.
II-469-549/2025
Teisminio proceso Nr.
4-06-3-00440-2025-0
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Ingrida Krušienė
Pareiškėjas
V. U.
Kategorijos
Administracinio nusižengimo byla Nr. II-469-549/2025Teisminio proceso Nr 4-06-3-00440-2025-0Procesinio sprendimo kategorijos: 21.8.4.; 21.8.6. (S)
KLAIPĖDOS APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2025 m. liepos 22 d.Klaipėda

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rūmų teisėja Ingrida Krušienė, rašytinio proceso tvarka išsprendė pareiškėjo V. U. (V. U.) asmens kodas (duomenys neskelbtini) atliekančio bausmę Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 2-ajame kalėjime, skundo dėl nutarimo administracinio nusižengimo byloje ROIK: 22179553635, priėmimo klausimą.

Aprašomoji dalis

Teismas nustatė:

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rūmų 2025 m. liepos 2 d. nutartimi pareiškėjui V. U. buvo nustatytas dešimties kalendorinių dienų terminas skundo dėl nutarimo administracinio nusižengimo byloje ROIK: 22179553635, trūkumams pašalinti, šį terminą skaičiuojant nuo nutarties išsiuntimo dienos.

Nutartis pareiškėjui išsiųsta 2025 m. liepos 4 d., ir įteikta jam asmeniškai 2025 m. liepos 8 d., todėl terminas skundo trūkumams pašalinti, skaičiuojant pareiškėjui palankiausia data, suėjo 2025 m. liepos 21 d., tačiau V. U. skundo trūkumų per nustatytą terminą nepašalino.

Motyvuojamoji dalis

Skundas grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 626 straipsnio 7 dalyje įtvirtinta, kad jeigu skundą dėl ne teismo tvarka priimto nutarimo administracinio nusižengimo byloje padavęs šio kodekso 621 straipsnyje nurodytas asmuo pagal teismo nurodymus per nustatytą terminą trūkumus pašalina, laikoma, kad skundas paduotas šio skundo pateikimo teismui dieną. Priešingu atveju laikoma, kad skundas nepaduotas, ir teismo nutartimi grąžinamas skundą padavusiam asmeniui.

Kadangi pareiškėjas V. U. per teismo nustatytą dešimties kalendorinių dienų terminą skundo trūkumų nepašalino, nustatyto termino pratęsti neprašė, jokių kitų papildomų prašymų nepateikė, atsižvelgiant į aptartą teisinį reglamentavimą, pareiškėjo skundas dėl ne teismo tvarka priimto nutarimo administracinio nusižengimo byloje laikytinas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

Rezoliucinė dalis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 626 straipsnio 7, 9, 10 dalimis, teismas:

nutaria:

pareiškėjo V. U. (V. U.) skundą dėl nutarimo administracinio nusižengimo byloje ROIK: 22179553635 laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

Nutartis per 7 kalendorines dienas nuo nutarties kopijos (nuorašo) išsiuntimo ar išdavimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Klaipėdos apygardos teismui, skundą paduodant per Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rūmus.

Teisėja Ingrida Krušienė