Alytaus apylinkės teismo nutartis

2013-05-16 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-23-849/2013

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Alytaus apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2013-05-16
Bylos Nr.
II-23-849/2013
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Diana Atajeva
Pažeidėjas
G. V.
Kategorijos
  • 52.4pavadinimo nepavyko patikrinti
  • 63.3.8pavadinimo nepavyko patikrinti

Adm. byla Nr. A.II-23-849/2013 Procesinio sprendimo kategorija 52.4;63.3.8 (S)

ALYTAUS RAJONO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS

2013 m. gegužės 16 d.

Alytus

Alytaus rajono apylinkės teismo teisėja Diana Atajeva, rašytinio proceso tvarka spręsdama administracinėn atsakomybėn patraukto asmens G. V. skundo dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje priėmimo klausimą, ir

Aprašomoji dalis

n ustatė:

teisme gautas administracinėn atsakomybėn patraukto asmens G. V. skundas, kuriuo prašo panaikinti jam skirtą 500 Lt. baudą ir iškelti klausimą dėl neetiško policijos pareigūnų elgesio ir neteisingai bei melagingai surašyto protokolo.

Motyvuojamoji dalis

Skundą atsisakytina priimti.

Pagal ATPK 293 str. skundas dėl pareigūno nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per 20 dienų nuo nutarimo priėmimo dienos.

Pagal ATPK 296 str. 3 d. teismas motyvuota nutartimi atsisako priimti skundą, jei jis paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti.

Iš bylos duomenų matyti, kad skundžiamas nutarimas buvo priimtas 2013-04-10, todėl skundas galėjo būti pateiktas iki 2013-05-02 (nes 20 dienų terminas baigėsi 2013-05-01, t.y. šventinę dieną), tačiau G. V. skundą nutarimą surašiusiai Institucijai pateikė 2013-05-03, ką patvirtina Alytaus AVPK žyma ant pareiškėjo skundo, kad skundas gautas skundo 2013-05-03, t.y. praleidusi įstatymo nustatytą terminą skundui paduoti, atnaujinti šio termino neprašo, todėl yra pagrindas atsisakyti priimti skundą.

Rezoliucinė dalis

Teismas, vadovaudamasis ATPK293 str., 296 str. 1, 3 d. 2p., 5d.,

nutaria:

atsisakyti priimti G. V. skundą ir jį grąžinti padavusiam asmeniui.

Nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiamas atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per nutartį priėmusį Alytaus rajono apylinkės teismą.

Teisėja Diana Atajeva