- Teismas
- Šiaulių apygardos teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2012-07-13
- Bylos Nr.
- 1S-826-152/2012
- Bylos rūšis
- baudžiamoji byla
- Pareiškėjas
- G. L.
Įžanginė dalis
Šiaulių apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė Irena Ivanovienė, susipažinusi su pareiškėjo G. L. skundu bei medžiaga,
Aprašomoji dalis
nustatė:
Šiaulių apygardos teisme buvo gautas G. L. skundas dėl Šiaulių miesto apylinkės teismo 2012 m. birželio 27 d. nutarties, kuria G. L. skundas patenkintas iš dalies, nustatytas dviejų mėnesių terminas ikiteisminiam tyrimui byloje Nr. 41-1-1150-10 G. L. atžvilgiu užbaigti.
Skundas nepriimtinas ir grąžintinas pareiškėjui.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos BPK 215 str., 440 str., skundai aukštesniesiems teismams dėl žemesniųjų teismų sprendimų paduodami per 7 dienas nuo nutarties gavimo dienos. Ši apskundimo tvarka buvo nurodyta ir skundžiamos nutarties rezoliucinėje dalyje. Iš pateiktos medžiagos matyti, kad Šiaulių miesto apylinkės teismo 2012 m. birželio 27 d. nutarties nuorašas pareiškėjui buvo pasirašytinai įteiktas 2012 m. birželio 27 d., iš to seka, kad nutarties apskundimo terminas baigiasi 2012 m. liepos 4 d. Iš teismo gautų raštų antspaudo matyti, kad pareiškėjas skundą Šiaulių miesto apylinkės teismui pateikė 2012 m. liepos 11 d., t.y. praleidęs įstatyme numatytą septynių dienų apskundimo terminą, jo atnaujinti neprašo. Vadovaujantis teisės analogija bei Lietuvos Respublikos BPK 313 str. 7 d., praleidus terminą paduotas skundas grąžintinas pareiškėjui.
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 313 str., Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė
Rezoliucinė dalis
nutaria:
nepriimti pareiškėjo G. L. skundo ir jį grąžinti pareiškėjui.