- Teismas
- Vilniaus regiono apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2014-02-25
- Bylos Nr.
- II-9-231/2014
- Teisminio proceso Nr.
- 4-48-3-00199-2014-5
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Česlava Malinovska
- Kategorijos
- 52.4pavadinimo nepavyko patikrinti
Trakų rajono apylinkės teismo teisėja Česlava Malinovska, spręsdama VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės skundo dėl Trakų rajono savivaldybės tarybos administracinės komisijos nutarimo panaikinimo priėmimo klausimą
Aprašomoji dalis
nustatė:
teisme gautas VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės skundas dėl Trakų rajono savivaldybės tarybos administracinės komisijos 2014 m. sausio 14 d. nutarimo administracinėje byloje Nr. 13-7, kuriuo prašoma panaikinti 2014 m. sausio 14 d. nutarimą, ir atnaujinti terminą skundui dėl nutarimo panaikinimo paduoti.
Motyvuojamoji dalis
Skundą atsisakytina priimti.
Pagal Lietuvos Respublikos ATPK 296 str. 3 d. 2 p. apylinkės teismas motyvuota nutartimi atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti arba prašymas atnaujinti nustatytą skundo padavimo terminą nebuvo patenkintas.
VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės skundžiamas nutarimas buvo priimtas 2014 m. sausio 14 d., todėl įstatymo numatytas 20 dienų nutarimo apskundimo terminas baigėsi 2014 m. vasario 3 d.; skundas Trakų rajono savivaldybės tarybos administracinėje komisijoje gautas 2014 m. sausio 18 d., o teisme - 2014 m. vasario 21 d.
Pareiškėjas nurodė, jog terminą praleido suklaidintas Trakų rajono savivaldybės tarybos administracinės komisijos nutarimo, kuriame nurodyta, kad nutarimas per 20 dienų nuo jo priėmimo dienas gali būti apskųstas Trakų rajono apylinkės teismui, t.y. nutarime nenurodyta, kad jis turi būti paduodamas per Trakų rajono savivaldybės tarybos administracinę komisiją. Tačiau pareiškėjas nurodydamas šią priežastį nepateikė jokių įrodymų, kad dėl suklaidinimo, nepraleisdamas įstatymų numatyto termino, tiesiogiai su skundu kreipėsi į teismą kaip nurodyta nutarime, tačiau skundą buvo atsisakyta priimti.
Pareiškėjui nepateiktus įrodymų, iš kurių teismas galėtų spręsti, kad skundo padavimo terminas buvo praleistas dėl svarbių priežasčių, skundo padavimo terminą atsisako atnaujinti ir skundo nepriima.
Rezoliucinė dalis
nutaria:
atsisakyti priimti VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės skundą dėl Trakų rajono savivaldybės tarybos administracinės komisijos 2014 m. sausio 14 d. nutarimo administracinėje byloje Nr. 13-7.
Nutartis per 7 dienas nuo jos įteikimo dienos gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui per Trakų rajono apylinkės teismą.