- Teismas
- Klaipėdos apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2013-03-06
- Bylos Nr.
- II-63-158/2013
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Zita Romanovaitė
- Kategorijos
- 52.3pavadinimo nepavyko patikrinti
Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Zita Romanovaitė, susipažinusi su A. V., gim. 1964-07-14, gyvenančio (duomenys neskelbtini), skundu dėl 2013-02-05 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 022474/RŽ51-1473,
Aprašomoji dalis
nustatė:
2013-03-01 Klaipėdos miesto apylinkės teisme gautas Klaipėdos teritorinės muitinės persiųstas A. V. skundas dėl 2013-02-05 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 022474/RŽ51-1473.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas. To paties kodekso 296 str. 3 d. 2 p. nustatyta, kad apylinkės teismas atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti.
Motyvuojamoji dalis
Iš byloje esančių duomenų nustatyta, kad A. V. skundą Klaipėdos teritorinei muitinei pateikė 2013-02-26. Skundo padavimo 20 dienų terminas baigėsi 2013-02-25, t.y. administracinėn atsakomybėn patrauktas asmuo praleido įstatymo nustatytą terminą skundui pateikti. Byloje nesant A. V. prašymo atnaujinti praleistą terminą bei nenurodžius svarbių priežasčių, dėl kurių terminas buvo praleistas, A. V. skundą atsisakytina priimti ir jis grąžintinas jį padavusiam asmeniui.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., 296 str. 3 d. 2 p., 5 d., 302¹⁵ str.,
Rezoliucinė dalis
nutarė:
A. V. skundą dėl 2013-02-05 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 022474/RŽ51-1473 atsisakyti priimti ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.
Nutartis per 7 dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per šį teismą.