Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmų nutartis

2022-10-17 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-128-607/2022

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmai
Dokumentas
Nutartis
Data
2022-10-17
Bylos Nr.
II-128-607/2022
Teisminio proceso Nr.
4-46-3-00058-2022-6
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Instancija
I-a instancija
Rezultatas
Atsisakyti priimti skundą
Teisėjas
Daiva Žebelienė (pirm.)
Pareiškėjas
G. B.
Institucija
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Kategorijos
Administracinio nusižengimo byla Nr. II-128-607/2022Teisminio proceso Nr. 4-46-3-00058-2022-6Procesinio sprendimo kategorijos: 21.8.2.; 21.8.6. (S)
TAURAGĖS APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2022 m. spalio 17 d.Tauragė
Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmų teisėja Daiva Žebelienė,

rašytinio proceso tvarka spręsdama pareiškėjo G. B. skundo padavimo administracinio nusižengimo byloje priėmimo klausimą,

Aprašomoji dalis

Teismas nustatė:

Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmuose 2022 m. rugsėjo 19 d. per Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariatą gautas pareiškėjo G. B. skundas dėl 2022 m. rugpjūčio 26 d. nutarimo administracinio nusižengimo byloje ROIK 22176865701.

Motyvuojamoji dalis

Skundas laikytinas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

2022 m. rugsėjo 28 d. Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmų teisėjas nutartimi pareiškėjui G. B. nustatė 12 kalendorinių dienų terminą skundo trūkumams pašalinti, nustačius, kad pateiktas skundas neatitinka jo turiniui keliamų reikalavimų. Pareiškėjui teismo nutartis išsiųsta jo skunde nurodytu elektroninio pašto adresu, terminas trūkumams pašalinti baigėsi 2022 m. spalio 11 d., kadangi terminas yra skaičiuojamas nuo nutarties nuorašo išdavimo dienos.

Atsižvelgiant į tai, kad pareiškėjas G. B. per teismo nustatytą 12 kalendorinių dienų terminą nurodytų skundo trūkumų nepašalino, tai yra nepateikė skundo, atitinkančio jo turiniui keliamų reikalavimų, skundas laikomas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau– ANK) 624 straipsnis, 626 straipsnio 7 dalis).

Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 624 straipsniu, 626 straipsnio 7 ir 9 dalimis,

Rezoliucinė dalis

nutaria:

pareiškėjo G. B. skundą dėl 2022 m. rugpjūčio 26 d. nutarimo administracinio nusižengimo byloje Nr. 85-ANR_N-3203-2022 laikyti nepaduotu ir nutarčiai įsiteisėjus grąžinti jį padavusiam asmeniui G. B.

Nutartis per 20 kalendorinių dienų nuo jos kopijos (nuorašo) išsiuntimo ar išdavimo dienos gali būti skundžiama apeliaciniu skundu Klaipėdos apygardos teismui per Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmus.

Teisėja Daiva Žebelienė