Vilniaus regiono apylinkės teismo nutartis

2013-03-27 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-20-463/2013

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Vilniaus regiono apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2013-03-27
Bylos Nr.
II-20-463/2013
Teisminio proceso Nr.
4-48-3-00278-2013-2
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Jolanta Malijauskienė
Kategorijos
  • 52.4pavadinimo nepavyko patikrinti
Administracinio teisės pažeidimo byla Nr. II-20-463/2013Teisminio proceso Nr. 4-48-3-00278-2013-2.Procesinio sprendimo kategorija: 52.4. (S)
TRAKŲ RAJONO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2013 m. kovo 27 d.Trakai

Trakų rajono apylinkės teismo teisėja Jolanta Malijauskienė, spręsdama apeliacinio skundo dėl Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato nutarimo administracinio teisės apžeidimo byloje Nr. 28N-2324568-13,

Aprašomoji dalis

nustatė:

teisme gautas E. Š.-M. skundas dėl Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato nutarimo administracinio teisės apžeidimo byloje Nr. 28N-2324568-13 bei institucijos, priėmusios skundžiamą nutarimą, atsiliepimas į skundą.

E. Š.-M. skundžiamas nutarimas buvo priimtas 2013-02-12, todėl įstatymo numatytas 20 dienų nutarimo apskundimo terminas baigėsi 2013-03-04. Kaip matyti iš ant skundo esančio Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato spaudo, skundas policijos komisariate buvo gautas 2013-03-08, tai yra, jau praleidus apskundimo terminą. Pareiškėjas prašymo atnaujinti nustatytą skundo padavimo terminą nepateikė.

Pagal LR ATPK 296 str. 3 d. 2 p. apylinkės teismas motyvuota nutartimi atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti arba prašymas atnaujinti nustatytą skundo padavimo terminą nebuvo patenkintas.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta, teismas konstatuoja, kad E. Š.-M. skundas yra atsisakytinas priimti, kadangi yra paduotas praleidus įstatymo numatytą apskundimo terminą.

Rezoliucinė dalis

Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos ATPK 296 str. 3 d.,

nutaria:

atsisakyti priimti E. Š.-M. skundą dėl Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato nutarimo administracinio teisės apžeidimo byloje Nr. 28N-2324568-13.

Nutartis per 20 dienų gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui.

Teisėja Jolanta Malijauskienė