- Teismas
- Vilniaus regiono apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2011-09-06
- Bylos Nr.
- II-68-626/2011
- Teisminio proceso Nr.
- 4-52-3-01430-2011-6
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Vitalija Vaivadienė
susipažinusi su D. M. skundu dėl Vilniaus apskrities VPK Vilniaus rajono Policijos komisariato nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 57N-1016480-11 panaikinimo,
Aprašomoji dalis
nustatė:
D. M. pateikė skundą prašydamas panaikinti Vilniaus apskrities VPK Vilniaus rajono Policijos komisariato nutarimą administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 57N-1016480-11.
Motyvuojamoji dalis
Skundas grąžintinas jį padavusiam asmeniui.
ATPK 293 straipsnyje įtvirtinta, jog skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu gali atnaujinti apylinkės teismas.
Nagrinėjamu atveju nustatyta, kad skundžiamas Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato nutarimas priimtas 2011 m. liepos 21 d., taigi vadovaujantis ATPK 293 straipsniu, paskutinė termino diena skundui paduoti buvo 2011 m. rugpjūčio 11 d. Tačiau administracinėn atsakomybėn patrauktas asmuo skundą teismui pateikė tik 2011 m. rugpjūčio 22 d., t. y. praleidęs įstatymo numatytą terminą.
Dėl kokių priežasčių jis praleistas skunde nenurodyta bei neprašoma šio termino atnaujinti, todėl skundą atsisakytini priimti (ATPK 296 str. 3 d. 2 p.)
Rezoliucinė dalis
nutarė:
D. M. skundą kaip paduotą praleidus nustatytą skundo padavimo terminą grąžinti jį padavusiam asmeniui.
Nutartis per 7 darbo dienas nuo jos įteikimo dienos gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui.