Tauragės apylinkės teismo nutartis

2015-01-06 · Administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla Nr. II-2-204/2015

Originalas LITEKO ↗
Teismas
Tauragės apylinkės teismas
Dokumentas
Nutartis
Data
2015-01-06
Bylos Nr.
II-2-204/2015
Bylos rūšis
administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teisėjas
Nijolė Bagdonienė
Kategorijos
  • 63.3.8pavadinimo nepavyko patikrinti
Administracinio teisės pažeidimo byla Nr. II-2-204/2015Teisminio proceso Nr. 4-43-3-00013-2015-6Procesinio sprendimo kategorija 63.3.8. (S)
ŠILUTĖS RAJONO APYLINKĖS TEISMASNUTARTIS2015 m. sausio 6 d.Šilutė

Šilutės rajono apylinkės teismo teisėja Nijolė Bagdonienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi E. B., gim. (duomenys neskelbtini), asmens kodas (duomenys neskelbtini) gyvenančio (duomenys neskelbtini), skundą dėl Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato 2014-12-03 nutarimo,

Aprašomoji dalis

nustatė:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato 2014-12-03 nutarimu E. B. patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 125 str., 124¹ str. 7 d., paskiriant 750Lt (217 Eur) baudą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu 4 mėnesiams už tai, kad jis 2014-10-22, 14.25 val., Vilniaus m., vairuodamas transporto priemonę, nesilaikė pirmumo kelio ženklo Nr. 204 „Stop“, pastatyto prieš geležinkelio pervažą, reikalavimo, t.y. važiavo nesustojęs prie „Stop“ ženklo bei pateikė negaliojantį vairuotojo pažymėjimą.

Nutarime nurodyta, kad jis per 20 dienų nuo nutarimo priėmimo dienos gali būti skundžiamas teismui, skundą paduodant per nutarimą administracinio teisės pažeidimo byloje priėmusį organą (pareigūną).

Administracinėn atsakomybėn patrauktas E. B. 2014-12-29 pateikė per Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą Šilutės rajono apylinkės teismui skundą, prašydamas pakeisti minėtą nutarimą.

ATPK 293 str. nustato, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas.

Kadangi skundo padavimo terminas baigėsi 2014-12-23, vadinasi E. B. praleido nutarimo apskundimo terminą ir neprašo jo atnaujinti, todėl, vadovaujantis ATPK 296 str. 3 d. 2 p., skundą atsisakytina priimti.

Rezoliucinė dalis

Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 296 str., 302¹⁵ str.,

nutaria:

Atsisakyti priimti E. B. skundą dėl Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato 2014-12-03 nutarimo.

Nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama apeliaciniu skundu Klaipėdos apygardos teismui, skundą paduodant per Šilutės rajono apylinkės teismą.

Teisėja Nijolė Bagdonienė