- Teismas
- Tauragės apylinkės teismas
- Dokumentas
- Nutartis
- Data
- 2016-02-17
- Bylos Nr.
- II-11-760/2016
- Teisminio proceso Nr.
- 4-46-3-00224-2016-4
- Bylos rūšis
- administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
- Teisėjas
- Loreta Bajorinienė
- Pažeidėjas
- L. D.
- Kategorijos
- 3.10.3pavadinimo nepavyko patikrinti
Įžanginė dalis
Tauragės rajono apylinkės teismo teisėja Loreta Bajorinienė, administracinio teisės pažeidimo byloje, kurioje L. D., gimęs (duomenys neskelbtini), gyvenantis (duomenys neskelbtini), patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinio teisės pažeidimo kodekso 128 straipsnio 3 dalį, 126 straipsnio 6 dalį, išnagrinėjusi skundo dėl 2016 m. sausio 14 d. Tauragės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. (duomenys neskelbtini), priėmimo klausimą,
Aprašomoji dalis
nustatė:
2016 m. sausio 14 d. Tauragės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus nutarimu administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. (duomenys neskelbtini) L. D. už Lietuvos Respublikos administracinio teisės pažeidimo kodekso 128 straipsnio 3 dalyje, 126 straipsnio 6 dalyje numatytų pažeidimų padarymą paskirta 130 Eur dydžio piniginė bauda.
2015 m. vasario 11 d. teisme gautas L. D. skundas, iš kurio turinio matyti, kad jis prašo panaikinti nutarimą Nr. (duomenys neskelbtini), neigia padaręs pažeidimą.
Pažymėtina, kad Lietuvos Respublikos administracinio teisės pažeidimo kodekso 293 straipsnyje numatyta, kad skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas.
Bylos medžiaga nustatyta, kad skundą dėl 2016 m. sausio 14 d. Tauragės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus nutarimo L. D. Tauragės AVPK Kelių policijos skyriui pateikė 2016 m. vasario 9 d., t. y. praleidęs įstatyme numatytą dvidešimties dienų apskundimo terminą, kuris baigėsi 2016 m. vasario 3 d. L. D. terminą praleido penkias dienas, neprašo jo atnaujinti. Jis nepateikė teismui jokių įrodymų, kad terminą praleido dėl svarbių priežasčių.
Esant tokioms aplinkybėms, teismas atsisako priimti L. D. skundą ir grąžina jį padavusiam asmeniui (ATPK 296 str.).
Teismas, vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 291 straipsniu, 296 straipsniu,
Rezoliucinė dalis
nutaria:
Atsisakyti priimti L. D. skundą dėl 2016 m. sausio 14 d. Tauragės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. (duomenys neskelbtini) ir grąžinti jį padavusiam asmeniui – L. D..
Nutartis per 7 dienas nuo nutarties kopijos gavimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per Tauragės rajono apylinkės teismą.